Preskočiť na obsah
KÚPELE LUČIVNÁ

Zdravotníctvo a sociálna pomoc

KÚPELE LUČIVNÁ a.s.

Ostatná zdravotná starostlivosť i. n.

Sídlo
Lučivná
Od roku
1995
IČO
31 714 480

KÚPELE LUČIVNÁ

Akciová spoločnosť

Aktívna
Sídlo
Lučivná 290, 059 31
Na trhu od
1. októbra 1995
IČO
31 714 480
Právna forma
Akciová spoločnosť
Odbor (SK NACE 86.99)
Ostatná zdravotná starostlivosť i. n.

Firma v číslach

31
rokov na trhu
1995
rok vzniku
20
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte KÚPELE LUČIVNÁ

KÚPELE LUČIVNÁ, a.s. sídli na adrese Lučivná 290, 059 31. Zapísaná je od 1. októbra 1995 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatná zdravotná starostlivosť i. n.“ (86.99). Predmet činnosti tvorí 20 položiek, napríklad čistenie odevov, bytového textilu a podlahových krytín, ubytovacie služby s poskytovaním pohostinských služieb a vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti.

Základné údaje

Obchodné meno
KÚPELE LUČIVNÁ, a.s.
Právna forma
Akciová spoločnosť
IČO
31 714 480
DIČ
2021280294
Dátum vzniku
1. októbra 1995
Sídlo
Lučivná 290, 059 31
Obchodný register
Okresný súd Prešov, oddiel Sa, vložka č. 233/P
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 86.99)
Ostatná zdravotná starostlivosť i. n.

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa KÚPELE LUČIVNÁ zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 20 položiek.

  • Čistenie odevov, bytového textilu a podlahových krytín

  • Ubytovacie služby s poskytovaním pohostinských služieb

  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti

  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí

  • Prevádzkovanie športových zariadení

  • Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu

Zobraziť všetkých 20 položiek predmetu činnosti
  • Čistenie odevov, bytového textilu a podlahových krytín
  • Ubytovacie služby s poskytovaním pohostinských služieb
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Prevádzkovanie športových zariadení
  • Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
  • Reklamné a marketingové služby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Vydavateľská činnosť
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Prevádzkovanie prírodných liečebných kúpeľov v zdravotníckych zariadeniach Liečebný dom Smrek a Liečebný dom Limba, umiestnených v obci Lučivná, v katastrálnom území Lučivná s využívaním klimatických podmienok vhodných na liečenie. Indikačné zameranie prírodných liečebných kúpeľov je: Indikácie u pacientov, ktorý nedovŕšili 18. rok veku - ústavná a ambulantná kúpeľná starostlivosť XXV. Netuberkulózne choroby…
  • Masérske služby
  • Poskytovanie sociálnych služieb
  • Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli KÚPELE LUČIVNÁ, a.s.?

Sídlo je na adrese Lučivná 290, 059 31.

Čím sa KÚPELE LUČIVNÁ, a.s. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatná zdravotná starostlivosť i. n.“ (86.99). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: čistenie odevov, bytového textilu a podlahových krytín; ubytovacie služby s poskytovaním pohostinských služieb; vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti; organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí.

Aké je IČO – KÚPELE LUČIVNÁ, a.s.?

IČO je 31 714 480, DIČ 2021280294.

Kedy vznikla KÚPELE LUČIVNÁ, a.s.?

Vznik: 1. októbra 1995. Na trhu pôsobí 31 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Lučivná 290, 059 31

Registrový súd: Okresný súd Prešov

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre KÚPELE LUČIVNÁ, a.s. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese kupele-lucivna.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.